ROCOL SAPPHIRE Advance 2 (380g)

Kód: 12441
Značka: ROCOL
586,85 Kč / ks 485 Kč bez DPH
Na dotaz

Vysoce výkonné ložiskové mazivo určené pro účinné mazání a ochranu všech typů kuličkových, válečkových a kluzných ložisek. Skutečně víceúčelové plastické mazivo obohacené PTFE pro širokou škálu aplikací, zejména při vysokých otáčkách, jako jsou elektromotory a ložiska ventilátorů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce výkonné ložiskové mazivo určené pro účinné mazání a ochranu všech typů kuličkových, válečkových a kluzných ložisek.

Skutečně víceúčelové plastické mazivo obohacené PTFE pro širokou škálu aplikací, zejména při vysokých otáčkách, jako jsou elektromotory a ložiska ventilátorů.

Vynikající odolnost vůči extrémním teplotám – od -30°C do +160°C.
Technologie lithiového komplexního mýdla a EP aditiva, včetně PTFE, poskytuje vynikající vysokou zátěž, EP výkon 560 kg, který je lepší než standardní maziva zahuštěná mýdlem.
SAPPHIRE Advance 2 je vysoce odolný vůči oxidaci, poskytuje prodloužené intervaly mazání a zároveň snižuje selhání zařízení, prostoje a spotřebu maziva.
Vynikající odolnost proti korozi pro ochranu ve vlhkých nebo mokrých podmínkách.
Vynikající vysokorychlostní výkon pro většinu aplikací v průmyslu.
PTFE má extrémně nízký koeficient tření a jeho zahrnutí do SAPPHIRE Advance 2 snižuje prokluzování při startu a zajišťuje hladký kontrolovaný pohyb.