ROCOL FOODLUBE Anti-Seize (85g)

Kód: 15744
Značka: ROCOL
423,50 Kč / ks 350 Kč bez DPH
Na dotaz

FOODLUBE Anti-Seize je bílé, netoxické mazací mazivo určené pro použití jako montážní mazivo proti zadření a závitová směs.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOODLUBE Anti-Seize kontroluje tření a chrání před korozí, aby se zabránilo zadření, sesbírání a zadření povrchů kov na kov, jako jsou ty, které se nacházejí ve spojích, závitových spojovacích prvcích, upevňovacích prvcích, šroubech, maticích, šroubech a podložkách. Vhodné pro všechny kovy vyskytující se v potravinářském průmyslu, zejména v obtížných aplikacích, jako je nerezová ocel, která je náchylná k nabírání a zadření, a vysokým teplotám, jaké se vyskytují na hlavách extruderů nebo autoklávech.

Chrání před korozí a zadřením i ve vlhkých podmínkách a vysokých teplotách až do 450 °C. Prodlužuje životnost součástí a usnadňuje demontáž, což šetří čas i peníze. Houževnaté, dlouhotrvající složení odolává vymývání vodou. Optimalizováno pro použití na nerezové oceli – ideální pro použití v potravinářském průmyslu. Registrováno NSF H1 a certifikováno podle ISO 21469 pro plnou shodu s auditem. Certifikováno HALAL. Certifikováno pro košer. Registrovaná ochranná známka Vegan.